دفتر به یک ابزار کاربردی برای تمام افراد تبدیل شده حتما لازم نیست که شما دانشجو یا دانش آموز باشید تا یک دفتر تهیه نمایید. دفترها امروزه علاوه بر استفاده برای نوشتن مشق، جزوه و یادداشت کاربردهای دیگری نیز مانند نوشتن برنامه‌ریزی و ... را دارند. این محصولات دیگر مانند قدیم دارای طرح‌های یکنواخت نیستند یا کاغذ و جلد آن‌ها سریع پاره نمی‌شوند. همچنین برای تولید آن‌ها از روش‌های مختلفی مانند سیمی یا چسبی کردن استفاده می‌شود تا افراد راحت‌تر بتوانند دفتر را ورق بزنند.

قیمت انواع دفتر یادداشت

دفترها از نظر جلد (جلد سخت یا شومیز) خط دار یا بدون خط، سیمی یا چسبی بودن، تعداد برگه‌ها و نوع کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند مثلا یک دفتر مخصوص نوشتن زبان انگلیسی یا جزوه دانشگاه است. همچنین جلد دفترها به دو نوع دخترانه و پسرانه طبقه‌بندی می‌شود یا طرح‌های مختلفی که به بازار عرضه می‌شوند.

طراحی جلد دفتر از اهمیت زیادی برخوردار است. گاها برخی از افراد نیازی به خرید دفتر نداشته‌اند اما طرح زیبا و جذاب این محصولات آن‌ها را به خرید وسوسه کرده است. این طرح‌ها شامل طرح ایرانی، اسلامی، دخترانه، پسرانه، طبیعت، فانتزی و ... است.

خرید دفتر ایرانی

برای خرید دفتر مهمترین موضوع این است که شما آن برای چه نوع کاربردی نیاز دارید. برای نوشتن مشق و جزه است یا یادداشت و نوشتن برنامه ریزی. سپس کیفیت کاغذ و جلد، طرح آن و تعداد برگه اهمیت پیدا میکند.

همانطور که می‌دانید برای تولید کاغذ و دفتر درختان زیادی قطع می‌شوند بنابراین باید از اسراف کاغذ دوری کنید. 

خرید دفتر یادداشت خط دار و خرید لوازم التحریر از سایت اسپی کوه

هرکسی در مورد اندازه، جلد، خط کشی صفحه، جنس کاغذ و تمام ویژگی های کوچک دیگری که دفتر را از دیگری متمایز می کند، ترجیحات متفاوتی دارد.

بنابراین ما مجموعه‌ای از دفترهای با کیفیت و ارزان را در سایت اسپی کوه، ارائه دهنده نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی اسلامی را به شما پیشنهاد می‌کنیم: دفتر پلنر یا همان دفتر برنامه ریزی، دفتر طراحی، دفتر نقاشی، دفتر زبان، دفتر مشق، دفترچه سیمی به سبک گزارشگر در اندازه های کوچک و ... با جلد نرم و صاف یا جلد گالینگور در طرح‌های متنوع در این فروشگاه اینترنتی موجود است. 

همچنین شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت و خرید عمده دفتر و لوازم التحریر با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به قسمت فرم ثبت سفارش عمده و سازمانی، سفارش خود را ثبت کنید.