دسته‌بندی


دفترچه یادداشت یک دفتر با ابعاد کوچیک‌تر جهت نوشتن برنامه ریزی روزانه، یادآوری کارها و سایر نوشته‌ها است. این دفترها به دلیل ابعاد کوچکی که دارند می‌توانند همیشه همراه شما باشند. 

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت به یک دفتر کاربردی و مورد نیاز برای همه تبدیل شده است. شاید برای شما پیش آمده است که بخواهید یک شماره تلفن یا یک مطلب مهم را یادداشت کنید اما کاغذ پیدا نکردید. یا اگر روی یک تکه کاغذ یادداشتی نوشته‌اید آن را گم کرده‌اید. با استفاده از دفترچه یادداشت همه‌ی نوشته‌های مورد نیاز شما در یک دفتر جمع شده و به خاطر ابعاد کوچکی که دارند همیشه در دسترس‌اند. 

دفترچه‌های یادداشت دارای طرح‌های زیبای دخترانه، پسرانه، فانتزی و ... هستند و به دلیل راحت ورق زدن سیمی شده‌اند. همچنین به راحتی در کیف و جیب شما جای می‌گیرند. تعداد برگه‌های این دفترها 60 است.

خرید دفترچه یادداشت 

در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه ارائه دهنده لوازم التحریر، دفترچه یادداشت‌های سیمی با کیفیت بالا و قیمت ارزان موجود است. این محصولات از طراحی زیبا و جلد مقاومی برخوردارند. شما می‌توانید پس از انتخاب دفترچه یادداشت مورد نظر خود آن را به صورت آنلاین از این فروشگاه خریداری نمایید و با ارسال سریع در نظر گرفته شده آن را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. 

اگر قصد خرید دفترچه یادداشت به صورت عمده را دارید کافیست در قسمت فرم ثبت سفارش عمده یا سازمانی، سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند.


دسته‌بندی