دفترچه یادداشت در واقع یک دفتر با اندازه‌ی کوچک است و می‌تواند برای نکته برداری یا یادآوری کارهای روزانه استفاده شود. حضور یک دفترچه یادداشت بسیار مفید است مثلا شما با نوشتن کارهای ضرروی خود به ترتیب اهمیت، دیگر آن‌ها را فراموش نمی‌کنید و باعث می‌شود درگیری ذهن شما کاهش یابد. یا دانش آموزان با داشتن دفترچه یادداشت نکات مهم درسی را نوت برداری می‌کنند. بنابراین این محصول یکی از پیش نیازهای تحصیلی محسوب می‌شود.

خرید دفترچه فانتزی

در هنگام خرید دفترچه یادداشت باید به این نکته توجه کنید که آن را برای نوشتن نکات درسی و فهرست تکالیف می‌خواهید یا نوشتن لیست خرید و کارهای روزانه. این محصولات کاربردهای بی‌شماری دارند و از نظر ابعاد، طرح روی جلد، کارایی و ... به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. دفترچه یادداشت فانتزی یکی از این موارد است که بر روی جلد آن از تصاویر زیبای کارتونی، فانتزی و گرافیکی استفاده شده است. در تولید این دفترچه ها روش سیمی به کار رفته تا به راحتی قابل ورق زدن باشند و برگه‌ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

دفترچه‌های یادداشت فانتزی در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که در دو دسته A و B قرار می‌گیرند که عبارتند از: 

A6: اندازه این دفترچه‌ها نصف برگه A5 است و به نام دفترچه جیبی نیز شناخته می‌شوند. ابعاد آن برابر با ۱۰ در ۱۵ سانتی‌متر است و شما می‌توانید همه جا آن را همراه خود داشته باشید.

A7: این دفترچه دارای ابعادی به طول 10 و عرض 7 سانتی متر است. این دفترچه میکرو نام دارد و مناسب دانش آموزان است تا فهرست تکالیف و نکات درسی را یادداشت برداری کنند. 

B6: این سایز از دفترچه یادداشت ابعادی به طول ۵.۱۲ و عرض ۵.۱۷ سانتی متر دارد. که بیشتر بعنوان دفترچه مشق کاربرد دارد.

B7: یا دفترچه یادداشت پاسپورتی دارای ابعادی برابر با ۵.۱۲ در ۹ سانتی‌متر است. که میتواند در کیف مدارک شما جای گیرد و همراهتان باشد.

B8: این سایز از دفترچه یادداشت مناسب برای نوشتن لیست خرید و انجام کارهای روزانه است. ابعاد آن تقریبا ۹ در ۶ سانتی‌متر است. 

قیمت و خرید دفترچه یادداشت فانتزی

اگر به یک دفترچه یادداشت با طرح فانتزی نیاز دارید تا لیست خرید، کارهای روزانه، فهرست تکالیف و دیگر موارد را وارد کنید می‌توانید به فروشگاه اینترنتی اسپی کوه که در زمینه لوازم التحریر ایرانی اسلامی فعالیت دارد مراجعه نمایید. تا یک دفترچه یادداشت فانتزی با کیفیت بالا و قیمت ارزان به صورت آنلاین خریداری نمایید. 

همچنین شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت و خرید عمده دفترچه  یادداشت طرح فانتزی و لوازم التحریر با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به قسمت فرم ثبت سفارش عمده و سازمانی، سفارش خود را ثبت کنید.

دسته‌بندی