قیمت دفتر طرح جلد ایرانی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


امروزه دفترهای مشق و یادداشت موجود از طرح‌های زیبا و متنوعی برخوردارند تا تمام افراد بتواند متناسب با سلیقه خود دفتر خریداری نمایند. طرح‌های مختلفی مانند فانتزی، دخترانه، پسرانه، ایرانی و ... برای جلد دفتر استفاده می‌شود. دفتر طرح ایرانی دارای تصاویر زیبایی از طبیعت و مشاهیر کشور عزیزمان ایران است و در بین علاقمندان طرفداران زیادی دارد. همانطور که کیفیت کاغذ دفتر اهمیت دارد طرح جلد آن نیز مهم است. در واقع جلد وظیفه‌ی متصل کردن و بستن صفحات دفتر یادداشت را برعهده دارد. 

خرید دفتر با طرح ایرانی

استفاده از طرح‌های ایرانی بر روی دفترها علاوه بر زیبایی باعث شناخته شدن طبیعت زیبای ایران و زنده نگه داشتن نام افرادی می‌شود که برای این مرز و بوم زحمت زیادی کشیده‌اند مانند امیر کبیر، حافظ و فردوسی و ... . یا دفتر با طرح اهدای خون که پیام اهمیت این موضوع را با خود همراه دارد. دفتر با طرح ایرانی به دو صورت دفتر سیمی و دفتر شومیز تولید شده‌ است. تعداد برگه از دفترها از 50 تا 200 برگ است و صفحات از کیفیت بالایی برخوردارند.

از دیگر مزایای تهیه این دفترها حمایت از تولید ایرانی و طرح‌های زیبای ایرانی است. 

خرید دفتر مشق با طرح ایرانی

دفتر مشق جزء لوازم تحریر ضروری برای دانش آموزان است تا بتوانند تمرینات درسی یا یادداشت و برنامه‌ریزی خود را انجام دهند. دفترهای مشق کاربردهای مختلفی دارند مثلا دفتر مشق زبان یا دفتر مشقی ریاضی. 

در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه دفترهای مشق با طرح زیبای ایرانی وجود دارد. این طرح‌های جذاب و معرف ایران فقط مختص به این فروشگاه هستند. شما می‌توانید این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت ارزان را به صورت آنلاین خریداری نمایید. 

قیمت دفتر به صورت عمده

برای خرید عمده دفتر ایرانی و یا خرید به قیمت پخش عمده، می توانید از قسمت فرم ثبت سفارش عمده یا سازمانی، سفارش خرید دفتر خود با طرح ایرانی را ثبت نمایید تا همکاران ما در قسمت پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دسته‌بندی