خرید دفتر طرح جلد مذهبی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


دفتر مشق با طرح مذهبی طرفداران زیادی دارد. این دفترها علاوه‌بر کیفیت، قیمت مناسب و زیبایی مزیت دیگری نیز دارند که به واسطه استفاده از تصاویر شهدا بر روی جلد نام این افراد برای همیشه در خاطر ما زنده نگه داشته می‌شود.

قیمت دفتر با طرح مذهبی

دفتر مشق با توجه به کاربردشان به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند مانند دفتر مشق دو خط و یک خط. همچنین آن‌ها از نظر طرح روی جلد نیز با یکدیگر تفاوت دارند. جلد وظیفه‌ی اتصال برگه‌ها و جمع کردن آن‌ها در کنار هم را برعهده دارد و از دو روش سیمی یا چسبی برای جلد کردن دفتر استفاده می‌شود. 

در طراحی جلد روی دفتر سلیقه‌ی تمامی افراد و دانش آموزان در نظر گرفته شده است. از دفتر طرح‌های فانتزی دخترانه و پسرانه گرفته تا دفتر طرح‌های مذهبی در بازار موجود است. 

خرید دفتر با طرح مذهبی

اگر به دنبال دفتر مشق یا یادداشت با طرح مذهبی، شهدا و شخصیت ها هستید می‌توانید آن را از فروشگاه اینترنتی اسپی کوه به صورت آنلاین خریداری نمایید. جلد استفاده شده در این دفترها سیمی یا شومیز است. همچنین دفترهای زیبایی با طرح حجاب، حرم حضرت امام رضا ع و کالیگرافی مذهبی موجود است. 

لازم به ذکر است این دفترها از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردارند تا تمام دانش آموزان به راحتی بتوانند دفتر مشق مورد نیاز خود را تهیه نمایند. 

قیمت دفتر به صورت عمده

برای خرید عمده دفتر طرح مذهبی و یا خرید به قیمت پخش عمده، می توانید از قسمت فرم ثبت سفارش عمده یا سازمانی، سفارش خرید دفتر خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در قسمت پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دسته‌بندی