همواره نیاز به لوازم التحریر، از نیاز های اولیه انسانها در عصر حاضر است. مهمترین نوع لوازم التحریر دفتر است. دفترها با توجه به کاربرد و جلد خود دارای انواع مختلفی مانند دفتر خط دار، دفتر مشق، دفتر فانتزی، دفتر زبان، دفتر طراحی و غیره هستند. همچنین دفترچه یادداشت ها که در طرح و رنگ مختلف تولید و عرضه می‌شوند.

دفتر فانتزی

بیشتر افراد برای خرید دفتر به جلد آن توجه می‌کنند و امروزه دفتر با طراحی‌های مختلفی مانند طرح فانتزی، اسلامی و ... به بازار عرضه شده است. دفتر فانتزی به واسطه‌ی جلد خود از دیگر دفترها متمایز می‌شود. جلد این دفترها دارای تصاویر کارتونی دخترانه و پسرانه از شخصیت‌ها گرفته تا فصول زیبای تابستان یا بهار است. 

دفتر یادداشت فانتزی

هر دفتر جدید یک شروع تازه است. این فرصتی برای یادداشت برداری، طراحی، ایجاد انگیزه، نوشتن جزه و مشق و ایده های خود است. دفتر جایی برای نوشتن، دریافت آرامش با خط خطی کردن و راهی برای برنامه ریزی است.
دفترهای فانتزی در طرح های گوناگون و رنگهای مختلف، دفتر 100 برگ، دفتر ۸۰ برگ، دفتر 60 برگ، در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه موجود است.

فروشگاه اینترنتی نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی اسلامی اسپی کوه

چرا باید از فروشگاه لوازم تحریر اسپی کوه خرید کرد؟ فروشگاه اسپی کوه به عنوان فروشگاه لوازم تحریر آنلاین، با ارائه با کیفیت ترین لوازم التحریر، صرفه جویی در هزینه‌های مشتریان، ارسال سریع محصولات، اصالت و کیفیت کالا را تضمین می‌کند.

به طور مثال می‌توانید قیمت دفتر سیمی 100 برگ و قیمت دفتر 80 برگ ساده ما را با فروشگاه‌های دیگر مقایسه کنید. یا با جستجوی قیمت دفتر ۸۰ برگ سیمی و قیمت دفتر سیمی ۵۰ برگ متوجه خواهید شد که خرید دفتر ارزان و با کیفیت چیزی است که در مجموعه ما بدست خواهید آورد.

خرید و قیمت عمده دفتر فانتزی

اگر قصد خرید دفتر فانتزی به صورت عمده را دارید کافیست در قسمت فرم ثبت سفارش عمده یا سازمانی، سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. 

دسته‌بندی