با توجه به حرکت دنیا به سمت دیجیتالی شدن و برگزاری کلاس‌های درس به صورت آنلاین هنوز دفتر و لوازم التحریر کاربرد خود را به صورت گسترده حفظ نموده‌اند. انواع مختلفی از دفتر با توجه به نیاز افراد تولید و عرضه شده‌اند. دفتر خط دار سیمی یکی از این موارد است. با سیمی کردن دفترها برگه‌ها دیگر آسیب نمیبینند و راحت‌تر ورق می‌خورند. 

خرید دفتر سیمی (فنری) خط‌ دار

دفتر خط‌دار سیمی بیشتر بعنوان دفتر مشق برای دانش آموزان یا جزه نویسی دانشجویان استفاده می‌شود. در سال‌های گذشته جلد دفترها از تنوع کمی برخوردار بودند اما امروزه دفترهای سیمی دارای طراحی زیبای دخترانه، پسرانه، فانتزی، ایرانی،  و ... هستند و توانسته‌اند با جلدهای جذاب خود نظر همه را جلب نمایند. شاید بارها شده شما به یک دفتر جدید نیازی نداشته‌اید اما جلد و کیفیت آن شما را به خرید وسوسه کرده است. 

تعداد برگه‌های دفتر خط‌دار فنری از 50 برگ شروع و تا 200 برگ است. همچنین جلد دفترها مطابق با تمام سلیقه‌ها تولید شده‌اند مثلا طرح جلد یک دفتر دارای تصویر شهدای گران‌قدر ایران، یا مناطق زیبای ایران و... است. بعد از طرح و کیفیت دفتر قیمت آن اهمیت پیدا می‌کند.

دفتر سیمی

در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه، ارائه دهنده نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی اسلامی مجموعه‌ای از دفترهای مشق سیمی با کیفیت و ارزان سیمی با طرح فانتزی، دخترانه، پسرانه، طرح ایرانی و ... موجود است. بنابراین شما می‌توانید دفتر مورد نظر خود را پس از بررسی مشخصات و انتخاب طرح روی جلد از این سایت به صورت آنلاین خریداری نمایید.

همچنین شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت و خرید عمده دفتر سیمی و لوازم التحریر با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به قسمت فرم ثبت سفارش عمده و سازمانی، سفارش خود را ثبت کنید.

دسته‌بندی