خرید دفتر جلد سخت سیمی

دفتر جلد سخت سیمی با نوع صحافی فنری سیمی در تعداد برگ کاغذ متنوع دارای کیفیت بالا برای نوشتن تکلیف دانش آموزان یا جزوه نگارش دروس دانشگاهی استفاده کرد. 

این مدل دفترها همان‌طور که از نامش پیداست،  جلدی محکم و ضخیم دارند. این جلدها تا نمی‌خورند و آسیب نمی‌بینند. طرح آنها روی کاغذ گلاسه 135 گرمی چاپ شده و با یک لایه سلفون روکش می‌شود و درآخر روی مقوای ضخیم جلد چسبانده می‌شود. 

جلد سخت این نوت‌بوک از پاره شدن، خوردگی و آسیب‌دیدن صفحات داخلی جلوگیری می‌کند و این دفتر را می‌توان برای مدت طولانی نگهداری و استفاده کرد.

نوشتن در صفحات این دفتر آسان است و مشکلات دفاتر مشابه دیگر که دارای صحافی چسبی هستند را ندارد. این به دلیل نوع صحافی تک سیم این کتاب است. جلد محکم این دفتر یادداشت و کیفیت بالای کاغذ به کار رفته در تولید آن تضمینی بر کیفیت محصول است.

قیمت دفتر جلد سخت سیمی

در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه، ارائه دهنده نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی اسلامی مجموعه‌ای از دفترهای مشق سیمی جلد سخت با کیفیت و ارزان سیمی با طرح فانتزی، دخترانه، پسرانه، طرح ایرانی و ... موجود است. بنابراین شما می‌توانید دفتر مورد نظر خود را پس از بررسی مشخصات و انتخاب طرح روی جلد از این سایت به صورت آنلاین خریداری نمایید.

همچنین شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت و خرید عمده دفتر سیمی جلد سخت و لوازم التحریر با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به قسمت فرم ثبت سفارش عمده و سازمانی، سفارش خود را ثبت کنید.

دسته‌بندی