با توجه به هوشمندسازی مدارس و برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین هنوز دفتر مشق و دفتر یادداشت جزء جدا نشدنی از تحصیل دانش آموزان و دانشجویان است. اما دفتر فقط برای نوشتن مشق کاربرد ندارد بلکه می‌توان از آن عنوان دفتر برنامه ریزی و هدف، نوشتن یادداشت، نکات مهم و ... استفاده نمود. 

قیمت دفتر مشق

دفترهای مشق بر اساس کاربردشان به انواع مختلفی مانند دفتر مشق زبان، دفتر نت موسیقی و ... و براساس طرح به دو دسته دفتر مشق دخترانه و دفتر مشق پسرانه طبقه‌بندی می‌شوند. در دفتر نت های موسیقی می توانید بنویسید و خواندن و نوشتن موسیقی خود را تمرین کنید. می توانید آهنگ های خود را بسازید و آنها را در دفترچه شخصی زیبای خود حمل کنید تا خلاقیت های خود را همیشه همراه خود داشته باشید.

خرید دفتر مشق

خرید دفتر مشق و یا دفتر یادداشت دخترانه و پسرانه امروزه به دلیل تنوع طرح و رنگ کمی سلیقه ای و دشوار شده است. دفتر مشق، دفتری است که در مدارس برای نوشتن تکالیف مدرسه و یادداشت ها استفاده می شود. یک دانش آموز معمولاً برای هر درس یا موضوع جداگانه دفترچه تمرین متفاوتی دارد.

فرمت دفترچه یادداشت برای برخی از دروس متفاوت است: برای اکثر موضوعات، دفتر تمرین دارای کاغذ خط دار با حاشیه است، اما برای دروس دیگر مانند ریاضیات، دفتر مشق دارای کاغذ مربع است تا به ترسیم نمودارها و جداول کمک کند.
دفتر مشق ممکن است به عنوان اولیه خاطره تلاش های یادگیری دانش آموزان باشد. برای دانش‌آموزان کوچک‌تر، کتاب‌ها اغلب در پایان هر درس ، نمره‌گذاری یا نمره‌دهی می‌شوند. 

قیمت دفتر مشق به صورت عمده

برای خرید عمده دفتر مشق ایرانی و یا خرید به قیمت پخش عمده، می توانید از قسمت فرم ثبت سفارش عمده، سفارش خرید دفتر خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در قسمت پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.