خرید دفتر چسبی (ته چسب)

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


از گذشته تا به امروز، دفتر یادداشت‌ به دلیل تنوع بالا در تولید، یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین وسایل برای بسیاری از افراد به حساب می آید. اکثر افراد، از دانشجو گرفته تا مدیران و کارمندان، حداقل یک بار تجربه استفاده از یک دفتر را برای ثبت رویدادهای مهم خود داشته اند. اما سوالی که ممکن است هنگام انتخاب یک دفتر جذاب ذهن شما را به خود مشغول کند این است که کدام صحافی دفتر بهترین گزینه برای خرید من است؟ 

دفتر چسبی (ته چسب)

صحافی چسبی به طور گسترده در صنعت چاپ استفاده می‌شود. با استفاده از این روش، صفحات را با چسب حرارتی محکم و انعطاف‌پذیر به ستون فقرات (محل تای صفحات) می‌چسبانند. در دفتر چسبی معمولاً از چسب پلی‌اورتان استفاده می‌شود. برای انجام کار بخش‌هایی از صفحات تاشده برداشته شده تا لبه‌های کاغذ خشن شود و بهتر با چسب اتصال برقرار کند. سپس، همۀ بخش‌ها جمع شده و به روکش دور آن چسبانده می‌شوند.این نوع دفتر با توجه به هزینه تولید کمتر و قیمت مقرون به صرفه تر از طرف خریداران مورد استقبال قرار گرفته است.

از آنجایی که چسب حرارتی به سرعت خشک می شود، استفاده از آن برای صحافی دفتر یادداشت  و دفترچه یادداشت بسیار رایج بوده و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. صحافی گرم نیازی به خشک کن ندارد و کیفیت آن بسیار بالا و سرعت آن نیز بالاست و کاغذهای گرماژ بالا با صحافی چسب حرارتی قابل انجام است.

مزایای استفاده از چسب گرم برای صحافی:

  • تولید دفتر با کیفیت در زمان کم 
  • قیمت مقرون به صرفه
  • خشک شدن سریع چسب توسط دستگاه

خرید و قیمت دفتر چسبی

در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه، ارائه دهنده نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی اسلامی مجموعه‌ای از دفترهای چسبی (ته چسب) با کیفیت و ارزان با طرح فانتزی، دخترانه، پسرانه، طرح ایرانی و ... موجود است. بنابراین شما می‌توانید دفتر مورد نظر خود را پس از بررسی مشخصات و انتخاب طرح روی جلد از این سایت به صورت آنلاین خریداری نمایید.

همچنین شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت و خرید عمده دفتر چسبی (ته چسب) و لوازم تحریر با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به قسمت فرم ثبت سفارش عمده و سازمانی، سفارش خود را ثبت کنید.

دسته‌بندی