قیمت دفتر جلد شومیز

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


همیشه در صنعت چاپ انتخاب طرح روی جلد دفتر یادداشت و کتاب و جنس آن یکی از دغدغه‌های اصلی بوده است. در گذشته از گالینگور به عنوان جلد استفاده می‌شد اما به دلیل ضخامت و وزن زیاد آن، دیگر از جلد شومیز استفاده می‌شود. جنس جلد شومیز از مقوایی نازک و نرم است و با استفاده از چسب صفحات کتاب یا دفتر را به یکدیگر متصل می‌کند.

جلد شومیز

تاریخچه استفاده از جلد شومیز به جنگ جهانی اول برمی‌گردد. زمانی که نازی‌ها کتاب‌ها را آتش زدند متفقین کتاب‌های سبک با جلد شومیز در اختیار سربازان قرار دادند. این نوع جلد توسط امریکایی‌ها تولید شد. جلد شومیز سبک بوده و در مقایسه با دیگر جلدها از قیمت پایین‌تری برخوردار است. با گذشت زمان استفاده از جلد شومیز برای دفتر و کتاب‌ها گسترش یافت. 

برای متصل کردن و بستن صفحات دفتر از جلد استفاده می‌کنند. همانطور که گفته شد جلد شومیز از جنس کاغذی بوده اما ضخیم‌تر است. در این روش از چسب برای اتصال به جای بخیه زدن صفحات به یکدیگر استفاده می‌شود. استفاده از جلد شومیز جابه جایی دفتر را برای افراد آسان می‌کند که این یک مزیت محسوب می‌شود. همچنین امروزه دفترهای مشق خط دار شومیز با طرح‌های زیبا و جذابی به بازار عرضه شده‌اند.

فواید استفاده از این جلد عبارتند از:

  • سبکی 
  • قیمت ارزان 
  • حمل آسان‌تر 

خرید دفتر خط دار شومیز

اگر به دنبال خرید دفتر دخترانه، دفتر طرح‌ تصویر مشاهیر، دفتر طرح‌ شهدا، دفتر طرح‌ ایرانی، پسرانه و دفتر طرح‌ فانتزی با قیمت ارزان و کیفیت بالا هستید می‌توانید در فروشگاه اینترنتی اسپی کوه که در زمینه لوازم التحریر ایرانی اسلامی فعالیت دارد آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

برای خرید دفتر به صورت عمده می توانید از قسمت فرم ثبت سفارش عمده یا سازمانی، سفارش خرید عمده دفتر ایرانی را انجام دهید و آن را ثبت نمایید.

دسته‌بندی